Radio Srce Makedonija

Прочитайте інформацію

Драги пријатели и лојални слушатели, накратко би сакале да ви го претставиме Радио Срце. Радио Срце е онлајн радио чија музика долги години се буди и спие со многу слушатели.Поточно Радио Срце постои од 2022 година. Потопете се во мелодичен универзум. Тука владеат безвременските хитови и незаборавните мелодии. На врвот на класичните хитови уживајте во најжешките нови трендовски песни од различни жанрови.

Website: radiosrce.info

Жанри: Classic, Local Music, Music

Топ 10 Macedonia Radio Stations
Залишити коментар
завантаження...

Radio Srce Makedonija | Онлайн радіо в прямому ефірі

Зупинився